Nacházíte se: Domů » Obchod » Detaily produktu

Společnost s ručením omezeným – řešení účetní a daňové problematiky včetně příkladů z praxe

Společnost s ručením omezeným – řešení účetní a daňové problematiky včetně příkladů z praxe

Příručka Společnost s ručením omezeným – řešení účetní a daňové problematiky včetně příkladů z praxe je praktickou pomůckou pro řešení situací vyskytujících se v s. r. o. běžně, ale řeší i situace, se kterými se v s. r. o. setkáváme spíše ojediněle – např. majetkové vypořádání společníků, převod či dědění obchodního podílu.
Jednotlivé okruhy problémů vycházejí z výkladu soukromého práva a jsou řešeny do účetních a daňových důsledků, zejména s důrazem na minimalizaci daňové zátěže.


Aktuálnost výkladu

Výklad vychází z nejnovější judikatury týkající se civilního i daňového práva s. r. o. a jejích společníků – např. judikatura týkající se souběhu výkonu funkce jednatele a pracovního poměru, vztahu obchodního podílu ke společnému jmění manželů, fakturace společníků, rozdělování zisku atd.
Důležitou součástí je i přehledné tematické uspořádání vybraných ustanovení obchodního zákoníku, která se k problematice vztahují. Publikace vychází z nejnovějších poznatků z praxe a z právní úpravy platné pro rok 2011, případné změny budou řešeny formou aktualizace, která bude ke stažení na www.anag.cz. Platí i pro rok 2012.

  Cena: 0,-Zpět | Koupit »


  Rychlý kontakt

  Rektorská 22
  108 00 Praha 10
  tel: 274 781 676
  gsm: 604 142 029