smenu.gif
Obchod s publikacemi - účetnictví - daně - mzdy

Kontakty

Soubor s kontakty pro import do MS Outlooku

PEKLO II, s.r.o.
Rektorská 22
108 00 Praha 10

Tel: 274 781 676
Fax: 274 781 678


U Nikolajky 23
150 00 Praha 5
tel: 603 426 895

Mníšek pod Brdy 135
252 10 Praha-západ

IČO: 27081036
DIČ: CZ27081036
Číslo účtu: 293814349/0800

Firma je zapsána u obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze oddíl C, vložka 94825

Kontakty

Tomáš Klouček tomas@klo.cz skype:tomas_kloucek
Jitka Kloučková jitka@klo.cz skype:jitka_klouckova
   
Hana Turková hankat@klo.cz skype:hanka_turkova
Soňa Mendralová sona@klo.cz skype:sona_mendralova
Andrea Špačková andrea@klo.cz skype:andrea_spackova1
Bohumila Daňková bohumila@klo.cz skype:bohumila_dankova
Daniela Šimková daniela@klo.cz skype:topicco
Eva Ridenourová eva@klo.cz skype:eva_ridenourova
Hana Maršáleková hanka@klo.cz skype:hanka.marsalek
Ilona Červenková ilona@klo.cz skype:ilona_cervenkova
Ivana Vachudová ivachu@seznam.cz skype:ivachu1
Jana Králová recepce@klo.cz skype:jana_kralova2
Jitka Koutná jitkak@klo.cz skype:jitka.koutna1
Lenka Blažková lenka@klo.cz skype:lenka_blazkova1
Marta Borovičková marta@klo.cz skype:marta_borovickova
Marta Koudelová martak@klo.cz skype:marta_koudelova
Miroslava Šilhánová mirka@klo.cz skype:miroslava_silhanova
Zdena Synková zdena@klo.cz skype:satty29
   
servis výpočetní techniky
- Jiří Novák
servis@klo.cz skype:servis.

MAPA REKTORSKÁ 22, PRAHA 10:


Parkování před domem – pohled na PEKLO z nebeských výšin...
Parkování před PEKLO II s.r.o.


MAPA U NIKOLAJKY 23, PRAHA 5:

MHD zastávka autobusu č.137 Santoška od metra Anděl - Na Knížecí nebo pěšky zhruba 700m.


TRASA AUTEM DO SÍDLA FIRMY Rektorská 22

Odkud pojedete?


TRASA AUTEM DO POBOČKY FIRMY U Nikolajky 23

Odkud pojedete?




Napište nám

Máte-li zájem o nezávaznou nabídku účetních služeb, napište nám počty jednotlivých dokladů s informací za jak dlouhé období to je (faktury přijaté a vydané, pokladní doklady a položky bankovních výpisů) a periodicitu plátcovství dph. Pokud máte zaměstnance, tak také počet zaměstnanců.

Zpráva

Pokud si žádáte odpověď
5 + 2 =
Vyplňte výsledek - spamová ochrana



Kontakt

Rektorská 22
108 00 Praha 10
tel: 274 781 676
gsm: 603 426 895

U Nikolajky 23
150 00 Praha 5
tel: 603 426 895

Mníšek pod Brdy 135
252 10 Praha-západ




Napište nám »

S úsměvem


Ó daně, ó daně »

Vzor daňového dokladu »

Na úřadě »



E-shop nabízí


Aktuality

Smlouva o výkonu funkce u jediného společníka

23.5.2016
Jestliže funkci jednatele ve společnosti s ručením omezeným vykonává jediný společník, je třeba zvážit, zda uzavřít smlouvu o výkonu funkce ...

Otcovská dovolená

16.5.2016
Novela zákona o nemocenském pojištění přinesla novinku v podobě zavedení dávky otcovské poporodní péče. V případě, že tato novinka projde po...

Archivace dokladů

13.5.2016
Pokud někdy tápete, jak dlouho je nutné určité dokumenty uschovávat a nechcete zdlouhavě vyhledávat v příslušných zákonech, můžete využít ná...

Pozdní podání kontrolního hlášení

5.5.2016
25. duben byl letos pro mnohé živnostníky velmi náročným dnem - hlavním úkolem bylo podání kontrolního hlášení ve správném termínu, formátu ...