smenu.gif
Obchod s publikacemi - účetnictví - daně - mzdy

Kontakty

Soubor s kontakty pro import do MS Outlooku

PEKLO II, s.r.o.
Rektorská 22
108 00 Praha 10

Tel: 274 781 676
Fax: 274 781 678


U Nikolajky 23
150 00 Praha 5
tel: 603 426 895

Mníšek pod Brdy 135
252 10 Praha-západ

IČO: 27081036
DIČ: CZ27081036
Číslo účtu: 293814349/0800

Firma je zapsána u obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze oddíl C, vložka 94825

Kontakty

Tomáš Klouček tomas@klo.cz skype:tomas_kloucek
Jitka Kloučková jitka@klo.cz skype:jitka_klouckova
   
Hana Turková hankat@klo.cz skype:hanka_turkova
Soňa Mendralová sona@klo.cz skype:sona_mendralova
Andrea Špačková andrea@klo.cz skype:andrea_spackova1
Bohumila Daňková bohumila@klo.cz skype:bohumila_dankova
Daniela Šimková daniela@klo.cz skype:topicco
Eva Ridenourová eva@klo.cz skype:eva_ridenourova
Hana Maršáleková hanka@klo.cz skype:hanka.marsalek
Ilona Červenková ilona@klo.cz skype:ilona_cervenkova
Ivana Vachudová ivachu@seznam.cz skype:ivachu1
Jana Králová recepce@klo.cz skype:jana_kralova2
Jitka Koutná jitkak@klo.cz skype:jitka.koutna1
Lenka Blažková lenka@klo.cz skype:lenka_blazkova1
Marta Borovičková marta@klo.cz skype:marta_borovickova
Marta Koudelová martak@klo.cz skype:marta_koudelova
Miroslava Šilhánová mirka@klo.cz skype:miroslava_silhanova
Zdena Synková zdena@klo.cz skype:satty29
   
servis výpočetní techniky
- Jiří Novák
servis@klo.cz skype:servis.

MAPA REKTORSKÁ 22, PRAHA 10:


Parkování před domem – pohled na PEKLO z nebeských výšin...
Parkování před PEKLO II s.r.o.


MAPA U NIKOLAJKY 23, PRAHA 5:

MHD zastávka autobusu č.137 Santoška od metra Anděl - Na Knížecí nebo pěšky zhruba 700m.


TRASA AUTEM DO SÍDLA FIRMY Rektorská 22

Odkud pojedete?


TRASA AUTEM DO POBOČKY FIRMY U Nikolajky 23

Odkud pojedete?




Napište nám

Máte-li zájem o nezávaznou nabídku účetních služeb, napište nám počty jednotlivých dokladů s informací za jak dlouhé období to je (faktury přijaté a vydané, pokladní doklady a položky bankovních výpisů) a periodicitu plátcovství dph. Pokud máte zaměstnance, tak také počet zaměstnanců.

Zpráva

Pokud si žádáte odpověď
5 + 2 =
Vyplňte výsledek - spamová ochrana



Kontakt

Rektorská 22
108 00 Praha 10
tel: 274 781 676
gsm: 603 426 895

U Nikolajky 23
150 00 Praha 5
tel: 603 426 895

Mníšek pod Brdy 135
252 10 Praha-západ




Napište nám »

S úsměvem


Ó daně, ó daně »

Vzor daňového dokladu »

Na úřadě »



Aktuality

Kategorizace účetních jednotek

23.3.2017
V roce 2016 došlo k novele zákona o účetnictví. Zde byla zavedena kategorizace účetních jednotek a nové podmínky pro povinné ověřování účetn...

Novela občanského zákoníku od února 2017

1.3.2017
Od konce února letošního roku se nás dotkne ?malá? úprava občanského zákoníku. Změny se týkají předkupního práva, nájmů, výživného, ale i za...

Zjednodušený režim EET

21.2.2017
Tento režim se používá na palubě dopravních prostředků pravidelné hromadné dopravy. Tento režim také používá podnikatel, který nemá stále př...

Povinné údaje na účtence

20.2.2017
V rámci zákona o EET je ustanoveno, jaké musí mít účtenka náležitosti. Metodický pokyn toto ještě upřesňuje. Na účtence tady musí být 1. ...