smenu.gif
Obchod s publikacemi - účetnictví - daně - mzdy

Kontakty

Soubor s kontakty pro import do MS Outlooku

PEKLO II, s.r.o.
Rektorská 22
108 00 Praha 10

Tel: 274 781 676
Fax: 274 781 678


U Nikolajky 23
150 00 Praha 5
tel: 603 426 895

Mníšek pod Brdy 135
252 10 Praha-západ

IČO: 27081036
DIČ: CZ27081036
Číslo účtu: 293814349/0800

Firma je zapsána u obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze oddíl C, vložka 94825

Kontakty

Tomáš Klouček tomas@klo.cz skype:tomas_kloucek
Jitka Kloučková jitka@klo.cz skype:jitka_klouckova
   
Hana Turková hankat@klo.cz skype:hanka_turkova
Soňa Mendralová sona@klo.cz skype:sona_mendralova
Andrea Špačková andrea@klo.cz skype:andrea_spackova1
Bohumila Daňková bohumila@klo.cz skype:bohumila_dankova
Daniela Šimková daniela@klo.cz skype:topicco
Eva Ridenourová eva@klo.cz skype:eva_ridenourova
Hana Maršáleková hanka@klo.cz skype:hanka.marsalek
Ilona Červenková ilona@klo.cz skype:ilona_cervenkova
Ivana Vachudová ivachu@seznam.cz skype:ivachu1
Jana Králová recepce@klo.cz skype:jana_kralova2
Jitka Koutná jitkak@klo.cz skype:jitka.koutna1
Lenka Blažková lenka@klo.cz skype:lenka_blazkova1
Marta Borovičková marta@klo.cz skype:marta_borovickova
Marta Koudelová martak@klo.cz skype:marta_koudelova
Miroslava Šilhánová mirka@klo.cz skype:miroslava_silhanova
Zdena Synková zdena@klo.cz skype:satty29
   
servis výpočetní techniky
- Jiří Novák
servis@klo.cz skype:servis.

MAPA REKTORSKÁ 22, PRAHA 10:


Parkování před domem – pohled na PEKLO z nebeských výšin...
Parkování před PEKLO II s.r.o.


MAPA U NIKOLAJKY 23, PRAHA 5:

MHD zastávka autobusu č.137 Santoška od metra Anděl - Na Knížecí nebo pěšky zhruba 700m.


TRASA AUTEM DO SÍDLA FIRMY Rektorská 22

Odkud pojedete?


TRASA AUTEM DO POBOČKY FIRMY U Nikolajky 23

Odkud pojedete?




Napište nám

Máte-li zájem o nezávaznou nabídku účetních služeb, napište nám počty jednotlivých dokladů s informací za jak dlouhé období to je (faktury přijaté a vydané, pokladní doklady a položky bankovních výpisů) a periodicitu plátcovství dph. Pokud máte zaměstnance, tak také počet zaměstnanců.

Zpráva

Pokud si žádáte odpověď
5 + 2 =
Vyplňte výsledek - spamová ochrana



Kontakt

Rektorská 22
108 00 Praha 10
tel: 274 781 676
gsm: 603 426 895

U Nikolajky 23
150 00 Praha 5
tel: 603 426 895

Mníšek pod Brdy 135
252 10 Praha-západ




Napište nám »

S úsměvem


Ó daně, ó daně »

Vzor daňového dokladu »

Na úřadě »



E-shop nabízí


Aktuality

Kalendář daně z příjmů a pojistného pro OSVČ v roce 2017 - přiznání, platby

10.1.2017
Termín pro OSVČ pro podání daňového přiznání je letos do 3.dubna. Datum je takto posunut, protože řádné datum 1.dubna připadá na sobotu. Pod...

S jakými změnami můžeme počítat v daních na rok 2017 a co se ještě neschválilo

30.12.2016
Penzijní a životní pojištění - daňová znatelnost Od ledna můžeme počítat se zvýšením limitu u příspěvku zaměstnavatele na penzijní připojiš...

Zaměstnanecké benefity - jak ušetřit

23.12.2016
Díky benefitům získají obě strany - zaměstnavatel může dát tyto položky do daňově uznatelných nákladů a zaměstnanec z těchto výhod neodvádí ...

Pro OSVČ s paušálem bude možná opět sleva na dítě a manželku

22.12.2016
Dle nového daňového balíčku by se mohly vrátit podnikatelům slevy na manželku a na dítě i v případě, že uplatňují výdaje paušálem. Podnikate...