smenu.gif

Rekvalifikační kurz

Rekvalifikační kurzy jsou určeny pro zájemce, kteří se chtějí naučit nové dovednosti, zvýšit si kvalifikaci a na základě tohoto si najít dobré zaměstnání. Veškeré naše rekvalifikační kurzy mají akreditaci od Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy (MŠMT). Absolventi získají osvědčení o rekvalifikaci.

Přehled rekvalifikačních kurzů:

Mzdové účetnictví


Termíny kurzů od října 2014

Cíle kurzu
Kurz mzdové účetnictví Vás naučí praktické výpočty mezd a zpracování mzdové agendy, jako je otázka pracovního poměru, překážek v práci. Po kurzu se budete orientovat v pracovním právu, zdravotním a sociálním pojištění. Získáte znalosti z oblasti daně z příjmů a další podstatné vědomosti pro výkon pozice mzdové účetní.
Více informací o kurzu zde

Kurz nevyžaduje předchozí znalosti mzdového účetnictví.

Daňová evidence


Termíny kurzů od října 2014

Cíle kurzu
Kurz daňové evidence Vás naučí praktické dovednosti jako jsou, všeobecné účetní záznamy, účetní a evidenční záznamy, majetek podnikatele, peněžní deník, postupy daňové evidence s/bez DPH, rezervy a časové rozlišení. Po kurzu se budete orientovat v daňových předpisech, v evidenci majetku a závazků. Získáte potřebné znalosti a vědomosti pro práci v daňové evidenci (dříve jednoduché účetnictví). Více informací o kurzu zde.


Účetnictví


Termíny kurzů od října 2014

Cíle kurzu
Účetnictví a daně v mnoha oblastech spolu souvisí, proto je velice užitečné seznámit se s účetnictvím a daňovou oblastí současně. Účetnictví - rekvalifikační kurz je proto ideální. Projdete si účetnictví od úplných začátků, přes složitější a komplikovanější účetní a daňové operace. Na konci výuky zvládnete samostatně účtovat, zpracovávat účetní výkazy a vyplnit daňová přiznání. Více informací o kurzu zde.Možnost přihlásit se na e-mailu


Získejte rekvalifikační kurz

Co se rozumí rekvalifikací

Kontakt

Rektorská 22
108 00 Praha 10
tel: 274 781 676
gsm: 603 426 895

U Nikolajky 23
150 00 Praha 5
tel: 603 426 895

Mníšek pod Brdy 135
252 10 Praha-západ
Napište nám »